<<< home

 

 

 "Nie ma niefotogenicznych ludzi, są tylko źle zrobione fotografie." 
Krzysztof Niesporek - Mistrz fotografii portretowej


Fotografia portretowa pasjonuje wszystkich, zarówno tych fotografujących od lat i tych, którzy zamierzają dopiero zmierzyć się
z kolejnym stopniem wtajemniczenia w sztukę fotografii.
Wykonanie prawidłowego portretu nie jest sprawą zupełnie oczywistą a doświadczenie wykorzystania do tego profesjonalnych pomocy jakimi są: wizaż, stylizacja, sprzęt studyjny czy inne "ciekawostki" dające sympatycznie i zaskakujące często efekty sprawią, że każdy uczestnik spojrzy na portret zupełnie inaczej.
Nasze warsztaty mają na celu wskazanie prawidłowych ustawień i elementów w klasycznym portrecie, ale także szczególną uwagę zwracać będziemy na plastykę i kompozycję obrazu fotograficznego. Ważnym punktem spotkań będzie nauka ustawiania świateł studyjnych od podstaw.
Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania, chcących poszerzyć swoje doświadczenie i wiedzę o fotografii portretowej pod okiem wykładowców - artystów fotografików (ZPAF).


Zajęcia prowadzą:Beata Mendrek-Mikulska i Antoni Kreis

-
członkowie
Związku Polskich Artystów Fotografików,
wykładowcy Szkoły Fotograficznej FOTOEDUKACJA
oraz wielu kursów i warsztatów fotograficznych.

 

 

 warsztaty pod patronatem ZPAF - okręg śląski

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------