<<< home

 

 

Fotografia portretowa pasjonuje wszystkich, zarówno tych fotografujących od lat i tych, którzy zamierzają dopiero zmierzyć się z kolejnym stopniem wtajemniczenia w sztukę fotografii.

Prawdziwym jednak wyzwaniem dla większości fotografujących jest autoportret - czyli spojrzenie na siebie okiem fotografującego, będącego w tym wypadku jednocześnie modelem. Nie jest to łatwe, bo trzeba mieć czytelny pomysł: pomysł na siebie jak i, co chyba najtrudniejsze dystans, by móc "rozprawić" się z sobą - ze swoją zewnętrznością, wizerunkiem jak i wnętrzem, które jest przecież najważniejsze w procesie powstawania autoportretu.

Nasze warsztaty mają na celu wskazanie prawidłowych ustawień i elementów w klasycznym portrecie/autoportrecie, ale także szczególną uwagę zwracać będziemy na plastykę i kompozycję obrazu fotograficznego.

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania, chcących poszerzyć swoje doświadczenie i wiedzę o fotografii pod okiem wykładowców - artystów fotografików, członków Związku Polskich Artystów Fotografików, posiadających doświadczenie w tym gatunku sztuki fotograficznej.

Zajęcia prowadzą:Beata Mendrek-Mikulska i Antoni Kreis

-
członkowie
Związku Polskich Artystów Fotografików,
wykładowcy Szkoły Fotograficznej FOTOEDUKACJA
oraz wielu kursów i warsztatów fotograficznych.

 

 warsztaty pod patronatem ZPAF - okręg śląski

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------